KOCOURCI:


Charmante Ryve Nostra, CZ,
je  modrý kocourek s kresbou a po delších úvahách jsme usoudily,
že si ho necháme v chovu, protože je typově velmi podobný Xanadě a jeho milá povaha je u kocourů žádaná.
Protože došlo k legislativní změně a v není již potřeba 3xCAC a titul Champion na trvalou chovnost a my s Ivetou opravdu nejsme příznivkyně výstav,
myslíme si, že je kočičkám lépe doma, než někde na cestách, s rizikem nemoci, kterou si přivezou jako suvenýr po celodenním pobytu v kleci na výstavě, v prostoru mezi spoustou jiných kočiček, Charmante tedy absolvoval pouze jednu výstavu, s titulem CAC a moc hezkým posudkem a další výstavu s ním neplánujeme.Nový verdikt FiFe nám umožňuje na výstavy nechodit vůbec. O to důležitější je ovšem zodpovědnost chovatele za to, které kotě určí do chovu a které ne.
Obzvláště pro kocourky, kteří mnohdy na výstavách špatně snášejí pachy jiných kocourků, je opravdu lépe být doma...

..Vzhledem k velice úzké spolupráci se spřátelenou chov. stanicí RYVE NOSTRA máme zajištěno krytí   u této stanice...


Import Nový Zéland


CH Shekinah Prince*NZ,
/chovný kocour/
/sealový/
další foto
Princ je pěkný, mohutný kocourek, má za sebou 3 výstavy, kde bez problémů získal 3xCAC a jednou nominaci do BIS,s které se, bohužel, nemohl kvůli předčasnému odjezdu zúčastnit. Věříme, že jeho pokrevní linie /stejně jako jeho nevlastního brášky Luckyho/ bude pro naši chovnou stanici přínosem.


import Nový Zéland

CH Shekinah Lucky* NZ /chovný kocour/
/lilový/
další foto
Lucky má pěkné svalnaté tělo, je velmi pěkně rostlý, je vidět, že jsou s "bráškou" Princem  ze stejného chovu, povahově je to velký kliďas a mazlík.Má za sebou 3 výstavy, kde bez problémů získal 3xCAC a jednou nominaci do BIS,s které se, bohužel, nemohl kvůli předčasnému odjezdu zúčastnit.

Zpět na úvodní stranu