CH Quenita Ryve Nostra,
modrá s kresbou

Quenitka je naše první chovná kočička a je to krásná slečna, s kouzelným obličejem po svém otci, "Jacíčkovi". Od malinka je to takový rarášek,ale přitom umí být i kultivovana dáma. Po prvním porodu se jí objevila v očích zvláštní moudrost, která vypovídala o tom, jaká bude máma. Skvělou mámou je po svojí mamině, Ilynce. Ponožky má kratší,ale naprosto v relacích pravidel a souměrné. Milý kukuč podtrhuje kresba a veliké oči. Absolvovala první tři výstavy, kde zcela bez problémů získala na všech CAC. Titulem Champion a trvalou chovností  nejspíš výstavní kariéru skončíme, nejsem přílišným fandou  harcování po výstavách a honiček za  tituly.. :-)
To, jaká koťátka se mamině narodí počet titulů a absolvovaných výstav stejně neovlivní. A pro mne je důležitější její pohoda a zdraví. Legračně působí, jak se Quenitka sama se sebou hádá, jestli být v poklidu a nebo rarašit. Nejspokojeněji působí vždy, když je březí a nebo má miminka. To je i nejvíce vyrovnaná a nejmazlivější.
 Rodiče Quenitky
pocházejí z chovatelské stanice RYVE NOSTRA, Ivetě tímto děkuji nejen za Quenitku, ale také za krásného kocourka Edwarda.

 


Quenitka - další fotky...

 


Bajazzo von Freigut, otec Quenitky:


další fotky..

Ilyria legenda Aurea, matka Quenitky:


další fotky..

další fotky Quenitky...

Zpět na úvodní stranu