Vrh "F":
11.03.2011,
Fleur"little princess", Fabiano, Flamenco, Figaro


..to je vůně, proč je to tak velké??

jin-jang :-D

...a po bitvě zasloužený spánek

lochtání na bříšku je fajn ...

bitka začíná už v pár týdnech života  :-)

aha, asi nějaká žabka??

 po porodu...
                 

           

Fleur, seal 21:
/74gr/, je zatím naším nejmenším miminkem, o co byla po porodu menší, o to byla vitálnější. Jak si tak Fleurinka roste, jako první se snaží pěkně mýt, mazlit se a popichovat brášky, užívá si drbáníčko na bříšku..., je to dračice, která svojí aktivitou strhává brášky na různé výpravy za poznáním a k malým bitkám:-).  Fleurinka je vysloveně holčičí slečna, jeden prstík na ponožce se bohužel schoval pod odznaky, takže nemá dokonalé ponožky.Vzrůstem je drobnější a k lidem se ráda tulící, menší kočička, proto zvažuji, že by jí bylo lépe v pořádně vymazlené rodině.
Fleur UŽ MÁ NOVÝ DOMOV.

Flamenco
,
blue 21:
/108gr/, druhý v pořadí zřejmě ujídal svým sourozencům a nebo byl započat o něco dříve, za pobyt Quenitky u Prince, či je po tatínkovi, protože svojí váhou všechny 3 ostatní o hodně přesahoval. Největší a přesto nejukřičenější cvalda se v několika dnech zklidnil a stal se z něj medvídek, co se pořád někde kutálí a objevuje svět. Milým kukučem sleduje veliké lidi kolem a rád se nechá drbat a mazlit. S přehledem a dravou radostí provozuje na všech ostatních kočičí vrestling. Flamenco už odletěl do Finska, kde snad bude pěknou posilou chovu.
 
Flamenco UŽ MÁ NOVÝ DOMOV.

Fabiano,
blue:
 
/80gr/, další kluk, váhou pasoval spíše ke své malé sestřičce. Nejmenší z kluků pořád někde pobíhá a kouká, coby kde vyzlobil a prozkoumal.:-) Je to takový upovídaný rošťáček, s největšíma očima, zdá se, že mu bude chybět jedna špornička a proto bude nabízen na mazlíčka.. Je to největší baštílek a velký mazlík!
Fabiano UŽ MÁ NOVÝ DOMOV


Figaro
, blue:
/83gr/, poslední kluk, váhou skoro identický s předchozím bráškou byl trochu překvapením, protože už jsme nějak další kotě nečekali:-) Je to takový kulihrášek, který nechal v tloušťce svého menšího bráchu kousek za sebou, hodně vyhledává kontakt, kulí vždycky zvědavá očka a něco tiše povídá.
Figaro UŽ MÁ NOVÝ DOMOV

Quenitka rodila zkušeně, svůj šestý porod zvládla dobře, chová se jako zkušená mamina. Nejančí z každého kníknutí, ale stále bedlivě pozoruje a sleduje, co se kolem miminek děje, i když se jde nabaštit, či projít. Na děti dovede i zavrčet, něco jako ve smyslu: buďte zticha, máte, co potřebujete, já mám taky nárok na chvíli pro sebe!":-) Všechna miminka jsou totiž od první chvíle pěkně ukřičená a pořád mámu k sobě volají. V tomto v podstatě vyrovnaném vrhu, kde svojí váhou přesahuje jen jedno kotě, přišla na svět první miminka z novozélandské linie po otci Shekinah Prince, NZ.
Mamina se o ně pěkně stará, přestože je vidět rutina: "nic nového pod sluncem, mám děti, no..." .

 

Přehled vrhů chovné stanice Sweet Teddy:
A B C D E F G H CH I J
K L M                

 

Zpět na úvodní stranu