Vrh "K": 20.04.2015,
Kassius,Kirk,Kiru,KassandraKassius v novém domově...

Kassandra v novém domově..

Kirk, Kassius,, Kassandra, Kiru

Kirk,Kassius,Kassandra, Kiru

Kassandra

Kassandra

Kirk, Kiru

Kassandra

Kirk, Kiru

Kiru

Kassius

Kirk

Kiru

Kassandra

Kirk

Kirk                                                  Kiru

KassiusKassius SBIa21, 103g, mohutný kocourek roste jako z vody a zdá se, že jen visí na dudlíku, podle toho, jak se kulatí:-) Je to pěkný klučík s tichou upředenou povahou..tento chlapeček si rychle našel srdce zájemců, už je v novém domově:-)
Kirk SBIe21, 102g, mohutný bráška, se stále drží na váze svého největšího /i když opravdu o pidikousek/brášky. Je hodně světlý a má moc hezké oči. Patří povahově tak mezi malého zlobílka a největšího klidného brášku..Má krásné,ale trochu smutné oči a milou povahu. Již má nový domov
Kiru SBIe21, 102g, drobnější bráška se trochu zapomněl a zůstal nejmenší,ale přesto má obrovskou chuť k jídlu. Protože byl nejmenší, dostal příkrm a velmi hlasitě se dožadoval přídavku:-) To mu zůstalo, bude nejvíce temperamentní a povídálek a přástevníček..má velmi milou povahu, jako jeho druhý zrzavý bráška,ale má větší a kulatější oči a je trochu aktivnější. Už je v novém domově:-)
Kassandra SBIa 21 s fenotypem  n21,  99g, malá sestřička brzy dohnala a dokonce předhonila svého nejmenšího brášku a je to milá choulinka. Má roztomilý obličejík s krásnou kresbou a je to velmi klidné koťátko. Sice měla už vybranou novou paničku, ale ta se nakonec rozhodla, že si kočičku domů brát nebude, ale velmi rychle se našla nová máma a tak je Kass už v novém domově :-)
Tento vrh koťátek byl při porodu krásně vyrovnaný, při prvních dnech života se rozhodlo, že se rozdělí na nejmenší holčičku, malého kloučka a dva velké otesánečky:-) Z Popelky se stala hrdá maminka, která krásně pečuje o svoje třetí miminka.Stále jim něco povídá a hodně ji rozčiluje, když se miminka pokouší "rozeběhnout" do okolí..


 

Přehled vrhů chovné stanice Sweet Teddy:
A B C D E F G H CH I J
K L M                

 

Zpět na úvodní stranu