Vrh "I": 11.03.2014,
Indigo  a   Imamu
(africký název - svahilsky znamená "duchovní průvodce."),pozor, jde Godzila:-)
Protože jsem ještě při krytí myslela na to, že Quenitku nakrývám naposledy a nebo ji nechám možná zabřeznout ještě jednou, tak trochu jsem si pomýšlela na to, že bych si měla od Quenitky nechat jednu holčičku. Snad proto se narodili jen kluci..

Imamu,
SBI a21, chlapeček, milý, podnikavý, mazlivý a velmi žravý kulišák. Je to brouček citlivější, než jeho menší bráška a také trochu opatrnější.  Stává se z něj pořád větší mazel  a místo mňoukání tak jako "pípá" a přerušovaně piští:-) zní to hodně legračně, proti bráchovi, který mňouká na celé kolo, když se chce ozvat. Již má nový domov maminka".
Indigo
, SBI a, chlapeček, menší ze dvou brášků, také trochu větší rošťák, pořád má co objevovat, o to méně spí a jí a proto je i drobnější. Každá lumpárna pramení z jeho aktivity a když ne, určitě na to alespoň jako první pomyslí:-) Pořád zlobí strýčka Edwarda, přestože ten už nemá s miminky takovou trpělivost jako dříve a velmi často na něj zavrčí, ovšem to malého kulihracha neodradí a zlobí dál...Indigo též má nový domov.
 


 

Přehled vrhů chovné stanice Sweet Teddy:
A B C D E F G H CH I J
K L M                

 

Zpět na úvodní stranu