Vrh "M": 21.03.2016,
Morfeus,Marvin,Mary,Merilyn 

 
   


Mary SBIg21, 105g, První na světě dopoledne, v koši na prádlo, kam se Popelka sama vydala prcka porodit..,je to asi nečipernější holčička, hodně zvídavá a upovídaná..odjela do Německa za kamarádkou, která ode mě chtěla kotě už několik let a holčičku si velmi přála. Po velkých váháních, která z holek zůstane doma, odjela s kamarádkou právě Mary, kterou jsem si původně chtěla nechat. A to i díky nadmíru mazlivé povaze, po které kamarádka toužila, protože doma má plaššího kocourka.
Merilyn SBIn21, 102g, druhé koťátko bylo línější, moc se mu ven nechtělo:-), je to nejmenší holčička,velmi klidná a nejtmavší ze všech..Chvíli byla trochu bázlivější,ale nakonec je z ní pěkný závislák. Hodně se podobá babičce. Nakonec zůstala doma. Je to takové přizamračené trdlo, když ji škádlím, říkám ji Barbuško, slyší na to, protože na ní volám i Maruško:-) Zlobí každý kočičí chlup, který potká. Takže strýček Edward si někdy hraje, někdy jí jednu výchovnou plácne, babička na ni většinou syčí, protože na ty její "odrzlé parádičky" není zvědavá..
Morfeus, SBId21, 105g, třetí z miminek, poměrně raz, dva na světě po odpočívací pauze,kluk - již je rezervovaný do rodiny ke Kassíkovi z loňského vrhu. S Kassíkem se brzy skamarádil a z nového domova chodí jen veselé zprávy.
Marvin SBIa21, 103g, poslední brouček se vydal na svět zadní pacičkou a tak byl jeho příchod poněkud dramatický,je to ale krásný kluk, o kterém jsem si chvilku myslela, že bude holčička,:-), nicméně je to kluk, svůj těžký příchod na svět dohnal tak rychle, že dnes je nejtěžší ze všech..Našel domov v početné rodině, kde se na něj velmi těšili.
Tento vrh pruhovaných koťátek byl při porodu krásně  váhově vyrovnaný, poslední brouček je takový životní rváč, že druhý den už by nikdo nepoznal, že jeho příchod byl drama..


 

Přehled vrhů chovné stanice Sweet Teddy:
A B C D E F G H CH I J
K L M                

 

Zpět na úvodní stranu