Vrh "J": 22.05.2014,
Joey,Jason,Jacquellin
     Popelka má raději lidi, než kočky, a tak se zdá, že i koťátka by měla raději s někým z nás, z rodiny, než s těmi ošklivými kocoury:-)
Po třech letech "si dala říct" s Luckym, nicméně, podruhé už ho nechtěla. Po dalších 3 letech konečně akceptovala jako otce svých dětiček Prince..to se nám ty periody pěkně opakují:-) :-), nicméně, nyní máme na světě nová 3 miminka..

     Velmi statečně a prakticky sama porodila první ze třech koťátek (kluka 106g), které jsem jí odebrala mokré a očištěně, abych ho zahřála a mamina měla klid na další dětičky na cestě..další dvě (holku 110g a kluka 107g) porodila, když  jsem již byla u ní. Všechna miminka šla na svět opět zadečkem, jako u prvního vrhu.., ale stejně jako minule nebyly žádné komplikace. Koťátka pěkně prospívají, takže nám dělají radost. Sparťanská výchova Popelky, která se taktéž opakuje, stejně jako u prvního vrhu mi opět bere dech. Kočka, která s vrčením jde kotě, které pláče tak trochu"přidusit", aby neotravovalo, je pro mne poněkud záhadou, ale je pravda, že tak vychovaná dítka, jako měla v prvním vrhu právě ona, jsem ještě neviděla:-D. Evidentně jí tento způsob péče o miminka vyhovuje a koťátka to berou jako normální:-)
Evidentně si Popelka nese dominantně svoji želvu, zdá se, že bude tento vrh opět "prozrzlý":-) a rozhodně barevně pestrý.

Jason SBIa21 - První chlapeček (106g) se narodil, aniž bych to viděla a je nejtmavší. Zatím myslím, že bude modrý s kresbou, zdá se, že bude podobný babičce Quenitce. A roste a tloustne:-D.  Při přeočkování měl kocourek ve 12ti týdnech 2,2kg, takže z nejmenšího miminka je nakonec nejen největší a nejukecanější rošťák,ale také největší tlouštík!Jako první a nejhlasitěji spouštěl vrnící motůrek.
Již má svoji novou maminku, se kterou si padli okamžitě na první pohled do oka.

Jacqellin SBIg - Nejvíce ubrečené miminko přišlo na svět jako druhé (110g)a pořádně o sobě dává vědět. Je to holčička.A je to  největší průzkumník ze tří koťátek. Jak roste, už není tak ukřičená a je opravdu kouzelná svým zabarvením. Bude mít každé ouško jinak barevné i na nosánku bude flíčkatá, želvovinová barva si s ní opravdu vyhrála. Ze všech koťat je nejakčnější a nejvíce pronásleduje každého z nás:-)  Váha při posledním vážení 1,7kg ukázala, že nejtlustší miminko nakonec je nejdrobnější holčička.
Již má svoji novou maminku

Joey, třetí miminko SBI d(107g) -  další kluk, je ze všech nejsvětlejší, nejvíce tiché a nejvíce spí. Postupem času se z krémáčka stal červeňáček a taky největší jedlík, i když aktuálně ho modrý bráška dohání. Zrzeček je stále to nejtišší a nejklidnější koťátko z tohoto vrhu, přestože když přijdu domů, velmi intenzivně na mne mňouká a vyžaduje s předením velké mazlení a pusinkování.. Při posledním vážení měl 1,8kg, takto drobně ale nepůsobí:-)
Již má svoji novou rodinu. a jsem ráda, že jde vlastně ke svému strýčkovi, je to takový tichý miláček, nejroztomilejší cukřík.

 

Přehled vrhů chovné stanice Sweet Teddy:
A B C D E F G H CH I J
K L M                

Zpět na úvodní stranu